Пояснення до блоків навчальної системи Moodle, що використовуються у курсі
Пояснення до блоків навчальної системи Moodle, що використовуються у курсі
Вступний вебінар
Онлайн мінілекція викладача відповідного модуля на тему його актуальності та значимості покликана допомогти слухачу зорієнтуватися у масиві інформації, яку необхідно вивчити. Загальна тривалість до 45 хв. Запитання викладачу можна поставити через блок Чат (письмово), що розміщений у блоці Вступний вебінар відповідного модуля. За допомогою Чату слухачі можуть поставити викладачу питання, чи надати відповідь на питання викладача. Викладач у режимі он-лайн буде відповідати на поставлені запитання.
Обов'язкові джерела
Джерела, обов'язкові до вивчення для оволодінням питаннями, що покриті відповідним модулем. Участь у вебінарі, виконання контрольної роботи та участь у форумі можливі лише після вивчення усіх обов'язкових джерел.
Додаткові джерела
Джерела, що окрім обов'язкових рекомендується до вивчення для глибшого розуміння теми.
Відеолекція
Лекція запрошеного лектора у форматі офлайн. Обговорити питання, підняті на лекції, можна у Форумі до відповідного модуля.
Дискусійний вебінар
Онлайн мінілекція викладача відповідного модуля (15-30 хв) і сесія питання-відповіді (30 хв). Запитання викладачу можна поставити через блок Чат (письмово), що розміщений у блоці Вебінар відповідного модуля. Цей чат призначений для забезпечення можливості активної онлайн участі слухачів у вебінарі. Під час Дискусійного вебінару за допомогою Чату слухачі можуть поставити викладачу питання, чи надати відповідь на питання викладача. Викладач у режимі онлайн буде відповідати на поставлені запитання. Загальна тривалість до 60 хв.
Форум
Форум – це платформа для обміну думками, позиціями і інформацією між студентами під модеруванням викладача, що веде відповідний модуль. Форуми доступні протягом усього часу тривалості курсу. Разом з тим, активність у форумі оцінюється модератором лише протягом 3 тижнів роботи модуля, якому присвячений відповідний форум, згідно з графіку курсу. Будьте максимально активні у форумі саме у цей проміжок часу. Дописи оцінюються по двобальній шкалі (0 або 1). Максимальна кількість балів, які можна заробити за участь у форумі до кожного модуля, становить 10 балів.
Контрольна робота
Контрольна робота передбачає 10 запитань по темі модуля, правильна відповідь на одне запитання складає максимально 2 бали. Відповіді на 10 питань у кінці кожного модуля повинні бути стислими, конкретними та чіткими, в обсязі не більше 300 слів, без цитування текстів законодавчих актів чи copy-paste статей законодавчих актів, але із самостійним аналізом таких. Для підрахунку кількості введених слів використовуйте кнопку #, що розміщена на панелі редагування.
Кількість спроб – одна, час на спробу – 100 хв., тобто по 10 хв. на кожне запитання. Увага! Розпочинайте контрольну роботу лише після повного вивчення рекомендованої літератури та участі у заходах (лекція, вебінар, форум) модуля. Виконати контрольну роботу можна лише протягом місяця, відведеного на відповідний модуль. Наприкінці курсу буде призначено спеціальний період для відпрацювань, коли можливість здати контрольні роботи (вперше, для тих, хто пропустив, чи вдруге, для тих, хто хоче перездати на вищий бал) буде відкрита знову.
Фінальне есе
Після проходження всіх модулів слухачі повинні підготувати завершальне есе. Кожен модуль пропонує на вибір по дві теми для завершального есе. Оберіть одну (!) тему із одного модуля, яка Вам найбільше цікава. Подайте Ваше есе через блок Фінальне есе відповідного модуля. Обсяг есе – не більше 3 тис. слів. Для контролю кількості слів використовуйте кнопку #, що розміщена на панелі редагування. Граничний термін подачі фінального есе встановлений графіком курсу.
За роботу над фінальним есе слухачі можуть отримати максимально 100 балів в залежності від його якості, опрацьованої літератури та обґрунтованості самостійних висновків автора.
Команда ЕПЛ бажає натхнення і наснаги у нашій з вами спільній роботі в даному курсу!